Başkanın Mesajı

2011 yılında bölümümüzde ve Türkiye’de odyoloji lisans eğitimini başlatarak, öğrencilerimiz ve meslektaşlarımız ile bitmeyecek bir yolculuğa adım attık… Siz genç meslektaşlarımız ve öğrencilerimiz için, henüz yeni ve yolculuğun ilk basamakları olabilir. Ama yıllar içerisinde, birbirimizi tanıdıkça, ortak çalışmalar yürüttükçe çıktığımız yolun ne kadar önemli ve kutsal olduğunu göreceğiz.

Henüz, ülkemiz için yeni ve büyümenin başında olan meslek alanımız, yıllar içerisinde, büyüyerek, yurdumuz için önemli işlere imza atacaktır. Geçmiş dönemlerde de ulusal- uluslararası toplantılar, yenidoğan işitme tarama programı gibi ulusal düzeyde topluma yararlı işler yaparak, rüştünü ispat etmiş mesleğimizi daha yukarılara taşımak hepimizin ortak amacıdır.

Alanımız için; teknoloji geliştirmek, üstün nitelikli, insani değerleri yüksek uzmanlar yetiştirmek, akademik çalışmalar ile ülkemizi uluslararası platformlarda temsil etmek en önemli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Bu hedeflere birlikte ulaşabilmek için bilgi ve birikimlerimizi paylaşacağımız yoğun bilimsel/sosyal içerikli toplantımızda sizleri de aramızda görmek bizleri onurlandıracaktır.

 

Prof. Dr. Ahmet ATAŞ

Kongre Başkanı

İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Odyoloji Bölüm Başkanı

Etkinliğin başlamasına kalan süre:

Etkinlik Tarihi
10-12 Mayıs 2018

 

Son bildiri Gönderim Tarihi
24 Nisan 2018

 

İLETİŞİM

MOTTO Turizm
1394 Sok. Mimarsinan Mah. No:13 Kat:1/4 Alsancak/ KONAK / İZMİR
Tel :  (+90 232)  446 06 10
Fax: (+90 232)  446 07 11
e-mail: 
tugba@motto.tc
www.motto.tc

 

Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.